شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: inahid |My Notes

inahid آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      171
      وزن شروع
      108
      وزن هدف
      تا شهریور--> 90 (*.*)
      وزن فعلی
      103
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1

inahid |My Notes

دوست دارم توی اولین جمله م آفرین بگم به ذهن خلاق سازنده زیباتن عزیز
      و یه دمتون گرم به مدیران و اعضای این جمع بی نظیر
      خوشحالم که پیداتون کردم
      و البته از خوش شانسیمه

اینجام
      چون تصمیم گرفتم که به خودم برگردم
      میخوام از سلامتیم لذت ببرم
      از خوشگلی و خوش اندامیم کیف کنم
      و از همه مهمتر قدرت اراده م رو به رخ خودم و همه بکشم
      این مسیر دشوار رو زیباتن برام شیرین و هموار می کنه
      ممنونم از همه تون که هستین

زمین آبستن روزی دیگر است
      این است زمزمه ی سپید
      این است آفتاب که بر می آید
      تک تک، ستاره ها آب میشوند

احمد شاملو

2. کاربر زیر پست inahid را لایک کرده است:

yegane34 (13 تیر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

inahid آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      171
      وزن شروع
      108
      وزن هدف
      تا شهریور--> 90 (*.*)
      وزن فعلی
      103
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط yegane34 نمایش پست ها
      سلام خانومی. با آرزوی بهترین ها. و بهترین رژیم کاهش وزن که هم خودتو راضی باشی هم بدنت.

سلام.ممنون عزیزم.ایشالا شما هم موفق باشی.که هستی گویا :999:

5. کاربر زیر پست inahid را لایک کرده است:

yegane34 (16 تیر 1394)

inahid آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      171
      وزن شروع
      108
      وزن هدف
      تا شهریور--> 90 (*.*)
      وزن فعلی
      103
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      از امروز به عنوان اولین رژیمم میخوام به مدت 4 روز رژیم انگور رو تجربه کنم.
      من پر از انگیزم. :84:
      آماده ی خوشتیپ و خوش اندام شدن

yegane34 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      ۶۶
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      خدا از دهنت بشنفه که موفق باشم!

این عکسی که گذاشتی تو پست آخر و همین سه جمله، پر از انرژی + بود، موفقیت یعنی انرژی + داشتن! بلی! با اجازه یکم از انرژی ++ ات ورداشتم....

بیا دقیق بنویس، رژیم انگورت چطور پیش رفت. من کنجکاو شدم، شاید این رژیمو بگیرم.

ورزشت کو؟؟؟؟ نکنه بی ورزش رژیم می گیری؟؟
      زود باش بوووگوو، فعالیت بدنیت چطوره؟

8. کاربر زیر پست yegane34 را لایک کرده است:

inahid (17 تیر 1394)

inahid آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      171
      وزن شروع
      108
      وزن هدف
      تا شهریور--> 90 (*.*)
      وزن فعلی
      103
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام یگانه جون.مرسی به این همه دقت و البته یاداوری....

رژیم انگوری که میگیرم اینه :

مرحله اول: برای هر وعده فقط انگور بخورید محدودیتی در مقدار خوردن انگور نیست بهتر است سعی کنید 700 گرم تا 1 کیلو انگور بخورید و از حس گشنگی اجتناب کنید.

مرحله دوم: انگور را به شکل های مختلف مصرف کنید تا رژیمتون تنوع داشته باشید می توانید آب انگور را بخورید یا اسموتی انگور و یخ درست کنید.

مرحله سوم: هر مقدار آب سرد یا گرم که مایل هستید بنوشید 1 ساعت قبل و 1 ساعت بعد خوردن انگور آب نخورید تا ارزش غذایی انگور حفظ شود و وارد سیستم بدن شما شود.

مرحله چهارم:
      ممکن است روز سوم دچار سر درد شوید به دلیل کمبود مواد غذیه و ضعف نیست بدلیل شروع عملیات سم زدایی و پاکسازی بدن است این علایم موقت بوده و معمولا تنها 1 روز طول می کشد.

مرحله پنجم: رژیم را تا 4-5 روز و نهایت 2 هفته ادامه دهید کاهش وزن سریع خواهد بود حتی ممکن است روزهای اول نیم کیلو و یا بیشتر وزن از دست بدهید و به مرور پرانرژی تر و شاداب تر شوید.

نکته: خوردن چای با انگور هم مجازه.

به همین راحتی....

حالا گزارش امروز:

من امروز اصلا به شوق انگور سیاهای خوشگل توی یخچال از خواب پا شدم..یه خوشه شستم و نشستم با آرامش خوردم.جاتون خالی.واسه هر وعده یه خوشه خوردم..خوشه ی ناهار یکم بزرگتر بود البته.دلم بیشترم نخواست.اصلا هم گشنه ام نشد.1 ساعت هم پیاده روی کردم.خیلی سبک و پر انرژی بودم.
      :bollywood1:

خودمو سر ساعت 12 وزن کردم.
      باورم نمیشد.600 گرم کم کردم
      ..
      :84:

بعده این همه گشتن دنبال یه رژیم خوب،بهترینشو یافتم.

دارم خودمو لاغر و خوشتیپ و ظریف تصور می کنم...... میشه. میشه

- - - Updated - - -

معجزات انگور:

انگور از نظر طبیعت گرم و تر بوده و خود به تنهایی منضج اخلاط است. بهترین نوع آن انگور قرمز و یاقوتی می باشد.
      مُصلح انگور زیره، بادیان، رازیانه، تخم کرفس، سکنجبین، و غذاهای ترش بوده و نیز همزمان و بدنبال مصرف انگور نباید آب بخورید. بهترین فرم خوراکی آن بصورت آب آنگور تازه می باشد.

خواص: قلیایی کننده خون- تولید کننده خون صالح می باشد- رفع خستگی و ضعف عمومی- تقویت کننده قوی سیستم ایمنی- مغذی- مقوی(معده، کبد، اعصاب، مغز، کلیه)- تقویت حافظه- تأمین کلسیم بدن- تقویت کننده نطفۀ جنسی (در مرد یا زن)- رفع سردی مزاج- ضد تب وتب بر – هاضم غذا- ضد صفرا و دم و سودا- هم چاق و هم لاغر کننده – مفید در بیماریهای ریوی- پیشگیری از سل(سل در قدیم به معنای سرفه های شدید و شاید سیاه سرفه بوده باشد) و سرماخوردگی- رفع سیاه سرفه- درمان برونشیت- اشتهاآور- درمان درد شدید و حاد معده- درمان درد معدۀ مزمن- درمان سوء هاضمه- رفع استسقاء- رفع گرفتگی های کبد و طحال(مصلح آن تخم کرفس می باشد)- درمان نارسایی کبد- درمان اسهال و استفراغ- ملین- رفع یبوست- رفع اسهال خونی- رفع ورم یا کولیت روده- درمان کننده مسمومیتهای مزمن می باشد- برطرف کننده صفرای خون- دفع کننده صفرای بدن- شکستن سنگ صفرا- رفع یرقان(همراه با سرکه)- درمان بواسیر- مدر- درمان سنگ کلیه و مثانه- درمان ورم کلیه- رفع سختی ادرار(آنوری)- درمان اورمی و اسیدوز- درمان فشار خون- درمان امراض قلبی- درمان تپش قلب- درمان کم خونی- درمان کلسترول خون- شادی آور(همراه با سیب و سبزی ریحان)- درمان ضعف اعصاب یا افسردگی(همراه با کمی زعفران)- درمان سردرد و میگرنهای مزمن- درمان صرع (همراه با سداب)- درمان امراض جلدی- نرم کننده پوست (هم خوراکی و هم ماسک)- افزاینده شیر مادر- جلوگیری از سقط جنین (رژیم کوتاه مدت)- جلوگیری از پوکی استخوان- معالجه ورم مفاصل- درمان رماتیسم- درمان نقرس- درمان اعتیاد- ضد ویروس(فلج اطفال و تبخال)- ضد باکتری- ضد اسکوربوت- ضد تومور و سرطان.

بمنظور درمان بیماری های ریوی فقط آب انگور بخورید نه پوست آنرا.
      چون دانه و پوست انگور برای معده های ضعیف ثقیل است لذا می توانید رژیم آب انگور تازه بگیرید.
      هر کیلوگرم انگور از نظر تامین انرژی معادل۳-۲ کیلوگرم گوشت می باشد!

- - - Updated - - -

چگونه باید انگور خورد و رژیمانگور گرفت :

انگور را درزیر آب جارى بگیرید و بشویید سپس آن را مطابق دستورهاى زیر مصرف نمایید.
      -براىرژیم انگور باید اگر انگور مى خورید هر روز یك تا دو كیلو انگور و اگر آب انگور مىنوشید 700 تا 1400 گرم آب انگور را بنوشید و چیز دیگرى نخورید.
      رژیم انگور بهاین ترتیب ادرار را زیاد مى كند، یبوست را برطرف كرده و لینت مى آورد، اسید اوریكرا از بدن خارج مى كند، ترشحات كیسه صفرا را زیاد مى كند. دكتر لوكلر توصیه مىكند:
      كسانى كه مبتلا به اختلالات معدى هستند یا یبوست دارند و یا مبتلا به سنگكیسه صفرا و یا سنگ كلیه یا مثانه هستند و یا مبتلا به ورم مفاصل شده اند و یابیمارى پوستى و یا بواسیر و سل ریوى دارند با رژیم انگور معالجه مى شوند.
      -كسانى كه چاق هستند و مى خواهند رژیم لاغرى بگیرند باید هر ده روز دو روز فقط انگوربخورند و چیز دیگرى نخورند و مقدار انگورى كه اشخاص چاق در دوره رژیم انگور بایدمصرف نمایند یك كیلو و دویست گرم در روز است كه هر ده روز دو روز باید رژیم انگوربگیرند.
      -كسانى كه مى خواهند سموم را از بدن خود خارج كنند باید هر روز سهلیوان آب انگور را در فاصله غذا بخورند و طورى وقت آن را انتخاب كنند كه با ساعتغذا فاصله زیادى داشته باشد.
      -آب انگور نرسیده (آب غوره ) خنك است و در مواردىكه حالت تب بر بدن مسلط مى شود و براى معالجه آنژین ، و همچنین وقتى دهان ورم مىكند و یا سل ریوى پیدا شده است مصرف مى شود.
      -آب انگور رسیده ادرار آور و ملیناست و براى تمام امراضى كه احتیاج به خروج ادرار و لینت مزاج است مصرف مىشود.
      -كشمشهاى درشت را اگر پوست بكنند داراى تمام خواص انگور تازه است بعلاوهكشمش بیش از انگور تولید انرژى در بدن مى كند و مصرف آن نرم كننده سینه و خلطآوراست كه آن را در تمام بیمارى هاى ریوى ، قبضه الریه ، و امراض كلیوى ، مثانه اى ،كبدى مصرف مى كنند.
      -شیره بهارى مو (اشك مو) به مقدار یك قاشق قهوه خورى صبحناشتا براى دفع سنگ كلیه ، سنگ كیسه صفرا و شن كلیه و كیسه صفرا مفید و موثر است .

مصارف خارجى انگور:
      -آب انگور به عنوان محلول شستشوىصورت براى خانمها بى اندازه مفید است و اگر خانمها پنبه به آب انگور بزنند و بهصورت خود بمالند و ده دقیقه بگذارند بماند و خشك شود و سپس با آب نیم گرم كه یك گرد (محتوى دو انگشت ) جوش شیرین در آن ریخته اند صورت خود را بشویند پوست صورت آنهاصاف و درخشان خواهد شد.
      -شیره بهارى یا اشك مو را به صورت كمپرس روى زخمها اگربگذارند زود زخم را التیام مى دهد اگر چشم قرمز شده و یا پلك چشمان ورم كرده باشنداشك مو را در چشم بریزند خیلى زود این عوارض را از بین مى برد.

روغن مایع هسته انگور:
      استخراج روغن مایع از هسته انگوردر حقیقت در اول قرن نوزدهم میلادى كشف گردید ولى مطالعات و بررسیهاى دقیق علمى برروى این روغن در طى جنگ دوم جهانى به عمل آمد.
      تجزیه علمى روغن مایع هسته انگورثابت كرد این روغن سرشار از اسیدهاى چربى غیر اشباع شده مى باشد كه در حدود 80 درصدمى رسد و داراى عناصر ویتامین ((ا)) (e) مى باشد.
      بسیارى از پزشكان رژیم مصرف روغن مایع هسته انگور را به بیمارانى كهمبتلا به تصلب شرایین و یا امراضى قلبى و یا چربى بى اندازه خون شده اند توصیه كردهاند.
      تركیب روغن مایع هسته انگور در حرارت معمولى ثابت مى ماند. اگر این روغن رادو یا سه ساعت در حرارت معمولى بپزند هیچگونه ضایعه اى در آن پیدا نشده و موادمسموم در آن به وجود نمى آید

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12